23. června 2008

23. června 2008 v 21:01 |  *Diary*
Uf... právě jsem vylezla z vany... Na tom by vážně nebylo nic zvláštního, pokud by ovšem nešlo o koupel v mléku a olivovém oleji. No mi se zvedal žaludek:D Jsem ráda, že to mám za sebou, protože z mlíka se mi dělá špatně už jen, co ho vidím. Doufám, že mi po tomhle odstavci nepřestanete chodit na blog:D Přísahám, já tam nešla dobrovolně:D
Ne, prý mi to pomůže po zdravotní stránce, takže budu doufat, Tyruška ví... Hrozně moc bych chtěla být v pohodě a užívat si léto, ale pokud to takhle půjde dál, tak na koupališti budu muset jít z vody rovnou do stínu a žádný sluníčko. Nevím, jak to udělám v itálii, kam jedeme s novou třídou 2. září. Fakt se toho bojím... Přemýšlím o tom denodenně a nevidím žádný východisko, leda modlení, že mi léky zaberou. A když ne léky, budu spoléhat na přírodní léčbu... Podle toho, co jsem si přečetla, nesmím smažené maso, mléko (jakékoliv mléčné výrobky), nesmím se vonět, deodoranty, tělová mléka, kosmetika, nesmím pšenici, žito, oves, ryby, prostě nic. takže jen zeleninu. No nebudu já to mít krásný prázdniny?!?
Kdyby to někoho napadlo, nelitujte mě! Já se s tím poperu a budu v pohodě, když můžou ostatní být v pořádku, tak proč ne já?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu xD

Sčítej se xD

Komentáře

1 TyRuSHka TyRuSHka | Web | 24. června 2008 v 14:18 | Reagovat

já vím co to je,když si člověk pořád klade otázku proč jsou ostatní v pohodě,a já zrovinka ne... O kolik starostí bych rázem měla mín,kdybych byla v pořádku.. Vím,že ani jedna to nemáme lehký se svou nemocí.. Ty to máš tak.... a já zase jinak,...ale doufám,že obě budeme moct jednou říct,bylo nam to,..už není!!!

Můžu ti ale říct,já se se svým problémem potýkám už od 6 let a žádný leky mi nepomohly.. já vím, že to je blbý to tak psát a spoustě lidí tim brát iluze.. ale málo který lék aspon trochu pomůže....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama